$SayfaAd

HABER VE DUYURULAR

 • 19.Nisan.2024

  İŞKUR Aktif İşgücü Programlarını Uygulamaya Aldı

  İŞKUR Aktif İşgücü Programlarını Uygulamaya Aldı
 • 08.Şubat.2023

  TEKNOSAB’dan Deprem Bölgesine İş Makinesi Desteği

  TEKNOSAB’dan Deprem Bölgesine İş Makinesi Desteği
 • 26.Ocak.2023

  TEKNOSAB Kavşağı’nın Temeli Törenle Atıldı

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, ‘Karayolları Yatırımları Toplu Açılışı ve TEKNOSAB Kavşağı Temel Atma Töreni’ni gerçekleştirdi. Bakan Karaismailoğlu Türkiye’nin ilk yüksek teknoloji OSB’si olan TEKNOSAB’da da incelemelerde bulundu.
 • 26.Ocak.2023

  TEKNOSAB Otoyol Bağlantı Kavşağı İçin İmzalar Atıldı

  Bursa’da yüksek katma değerli üretim modeliyle sanayinin dönüşümünü gerçekleştirmek üzere Bursa Ticaret ve Sanayi Odası liderliğinde hayata geçirilen Bursa Teknoloji Organize Sanayi Bölgesi’nin (TEKNOSAB) İstanbul-İzmir otoyolu ile bağlantısını sağlayacak kavşağın yapımı için imzalar atıldı.
 • 26.Ocak.2023

  Bakan Varank’tan TEKNOSAB’a Ziyaret

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TEKNOSAB'ı ziyaret etti. Bakan Varank'ı ağırlayan BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, ziyaretle ilgili "Mega endüstri bölgelerinin ülkemizdeki öncüsü ve yeni ekonomi modelimizin anahtarı olan vizyon projemiz
 • 26.Ocak.2023

  TEKNOSAB’da Üretim Resmen Başladı

  Yüksek katma değerli üretim modeliyle sanayinin dönüşümünü gerçekleştirmek üzere Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde hayata geçirilen Bursa Teknoloji Organize Sanayi Bölgesi-TEKNOSAB’da üretime başlayan fabrikaların resmi açılış töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirildi.